085 876 9966

Manager Logistiek Nijmegen (38 uur)

Bedrijfsprofiel

Onze opdrachtgever is een landelijke leverancier van maaltijden en food-producten.

Wij zoeken voor hen een fulltime Manager Logistiek (38 uur)

Functie omschrijving

Ben jij sterk in het ontwikkelen en implementeren van strategieën om onze logistiek te optimaliseren? Ga jij als Manager Logistiek onze logistieke processen analyseren en verbeteren? Heb je ruime operationele ervaring met het coachen en aansturen van Logistieke Teamleiders (en hun teams)? Dan zijn wij op zoek naar jou!

Als Manager Logistiek word je lid van ons managementteam. Je bent verantwoordelijk voor onze logistieke organisatie. Je optimaliseert onze logistieke processen en stuurt meerdere Teamleiders aan. Logistieke kansen en logistieke dilemma’s zie jij als eerste. Je ontwikkelt mogelijkheden, oplossingen, en voert deze in. De volgende werkzaamheden vallen eveneens onder jouw verantwoordelijkheid:

  • Het optimaliseren van onze gehele logistiek. De dagelijkse logistieke aansturing ligt bij onze Teamleiders;
  • Het verbeteren van de samenwerking tussen de verschillende afdelingen;
  • Je coacht onze Logistieke Teamleiders en maakt hen beter;
  • Je overlegt rechtstreeks met de directie over logistieke knelpunten en oplossingen;
  • Je monitort, stuurt, en beheert onze logistieke processen.

Functie eisen

Wij zoeken een gedreven kandidaat met uitstekende communicatieve vaardigheden. Je bent een verbinder en je kunt goed samenwerken. Daarnaast schakel je gemakkelijk met collega’s van de transport- en andere afdelingen, waarbij je altijd het overzicht behoudt. Als Manager Logistiek voldoe je aan de volgende functie eisen:

  • HBO werk- en denkniveau, opgedaan in logistieke- of supply chainfuncties. Een afgeronde, relevante HBO opleiding is natuurlijk ook goed;
  • Tenminste 5 jaar ervaring als Manager Logistiek, Supply Chain Manager of soortgelijk
  • Je bent opgewekt en flexibel;
  • Je denkt in logistieke oplossingen in plaats van problemen;
  • Je hebt ruime ervaring met veranderprocessen en het implementeren van verbeterprojecten;
  • Je werkt graag met data en ERP systemen;
  • Uitstekende beheersing van de Nederlandse taal in woord en geschrift;
  • Je bent woonachtig in een straal van max. 30 km rondom Nijmegen.

Arbeidsvoorwaarden

Als Manager Logistiek kun jij het volgende van ons verwachten:

  • Een uitdagende functie als MT lid, met veel verantwoordelijkheid en uitdaging;
  • Een uitstekend salaris vanaf Euro 5500 tot ca. Euro 6000 bruto per maand op basis van 38 uur per week (fulltime), afhankelijk van opleiding en ervaring;
  • Personeelsborrels en –feesten;
  • Ruimte voor persoonlijke ontwikkeling en het volgen van relevante opleidingen en /of cursussen;
  • Het gaat om een vaste baan (fulltime: 38 uur per week), rechtstreeks in dienst bij onze opdrachtgever.

REAGEREN!

Heb jij interesse in de vacature Manager Logistiek?

Als deze vacature jou aanspreekt en je voldoet aan de functie- eisen, komen wij graag met je in contact! Je kunt jouw sollicitatie, bestaande uit een eventuele motivatiebrief en een recent CV, via onderstaande solliciteer-button, versturen.

Voor meer informatie over deze vacature kun je telefonisch contact met Adrie Bos opnemen op het volgende nummer: 085 876 9966 of ons een mail sturen naar recruitment@rexen.nl

Klik hier om te solliciteren

U solliciteert voor: Manager Logistiek Nijmegen (38 uur)

Ontvang als eerste de nieuwste vacatures!
© 2026 Rexen Headhunting & Recruitment - Disclaimer